O MNIE

Kamila Citak

Cześć


Jestem Fotografem z zamiłowania, w zawodzie od 12 lat. Zajmuję się wieloma dziedzinami Fotografii w każdej daje z siebie wszystko. Ukończyłam szkołę dla Fotografów w 2010 roku w Warszawie. Ponadto cały czas pogłębiam swoją wiedzę, jak i umiejętności na różnego rodzaju warsztatach fotograficznych. Uwielbiam prace z dziećmi – jeszcze przed ich narodzinami, przy sesjach brzuszkowych i już gdy są na świecie jako noworodki. To wspaniałe gdy mogę być świadkiem przeszłości, teraźniejszości i przyszłości bohaterów pozujących przed moim obiektywem. Fotografuję zwykłe i niezwykłe momenty zarówno we własnym życiu, jak i innych ludzi. Urodziny, chrzciny, spotkania po latach, śluby, wesela. Uwielbiam fotografię reportażową, ale kocham też fotografię portretową. Uwielbiam światło naturalne na zdjęciach, jak i eksperymenty ze światłem studyjnym. Fotografuję w naturalny, w większości niereżyserowany sposób. Pracuję w oparciu o minimalizm, gesty i detale. Obserwuję, słucham i przewiduje. Tak tworzę historię w moim obrazie. W fotografowaniu najwięcej radości sprawia mi możliwość pracy dla innych. Zatrzymuje piękne, jakże ulotne i ważne momenty w życiu każdego z nas, sprawiając tym samym wiele radości sobie i innym. Nowo poznani ludzie, ich historie, oczekiwania są dla mnie inspiracją. To dzięki Wam wciąż się rozwijam i robię to co kocham. 

Kamila Citak

SKĄD TAKA NAZWA ?

Od samego początku pragnęliśmy zaproponować coś czego nie mają inni nasi koledzy po fachu, coś co zapewni naszym klientom najwyższą jakość naszych usług i tym samym pozwoli na współpracę nawet z konkurencją. By sprostać tym wymaganiom jako jedyni w rejonie Wałbrzyskim zbudowaliśmy tzw.: Cykloramę. Stąd i nasza nazwa:

Jeżeli chcecie nas lepiej poznać, skorzystać z naszych usług dzwońcie, piszcie lub po prostu przyjdźcie do nas, pytajcie, a my postaramy się zrealizować Wasze pomysły. Zapraszamy do współpracy.

© 2019 CYKLO Studio Fotograficzne• Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign

error: Content is protected !!